Санітарно епідеміологічна служба Бобровицького району
ses-bobrovica.at.uaМеню сайту

Форма входу

Точний час

Погода
Погода в Бобровиці

Наші координати

Адреса: 17400 Чернігівська обл. м.Бобровиця

вул. О.Бичка 1

Телефон: (04632) 2-32-46, 2-32-30

Факс: (04632) 2-32-46, 2-50-20

Зв'язок через сайт: Написати


Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

НЕофіційна сторінка м.Бобровиця


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  
Головна » Архів матеріалів

Закон України «Про доступ до публічної інформації»
Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Надання публічної інформації  Козелецьким МУ ГУ Держсанепідслужби України у  Чернігівській області здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1. ім'я та прізвище запитувача,
2. поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону
3. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид ... Читати далі »

Переглядів: 337 | Додав: epidvid | Дата: 07.09.2011 | Коментарі (0)

Останнім часом в Україні почастішали випадки отруєння грибами. Аналіз випадків отруєнь грибами в Україні свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки.

Отруєння також можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях чи уздовж швидкісних трас. Адже бліда поганка у багатьох регіонах просто не росте, наприклад, на півдні, проте основні масові отруєння реєструють саме там.

Нерідко отруюються грибами, які більшість досвідчених грибників спокійно кладуть до кошиків. Помилитися ж вони можуть, якщо збирають дуже молоді плодові тіла, коли ще не проявилися морфологічні ознаки. Наприклад, збирають сироїжки, а серед них може заховатися бліда поганка, яка ще не розкрилася і зовні їх нагадує. Тоді її можна помилково зірвати. Немало випадків, коли хворі потрапляли до лікарень після споживан ... Читати далі »
Переглядів: 646 | Додав: epidvid | Дата: 01.06.2011 | Коментарі (1)

З початком весни в лісах і парках активізувалися кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.

Першим проявом хвороби Лайма є почервоніння на місці присмоктування кліща, головний біль, затверділість м'язів шиї, ломота у всьому тілі і млявість. Якщо не провести лікування на ранній стадії, хвороба може призвести до ураження різних органів: шкіри, суглобів, м'язів, нервової і серцево-судинної системи, а й навіть до інвалідності. Ризик зараження залежить від тривалості присмоктування кліща: на протязі доби вірогідність інфікування досить мала, а в кінці третьої доби наближається до 100%.

Кліщовий вірусний енцефаліт починається з головного болю, гарячки, нудоти, рвоти та порушення сну. При цьому захворюванні переважно уражається центральна нервова система, що може призвести до інвалідності, ... Читати далі »
Переглядів: 506 | Додав: epidvid | Дата: 01.06.2011 | Коментарі (0)

Збудники холери потрапляють до організму людини тільки через рот при вживанні нею забрудненої води та їжі, а також при дотиках до предметів, забруднених виділеннями хворого. Причиною зараження бувають також мухи, які на лапках переносять холерні вібріони на харчові продукти.

З моменту зараження до появи перших клінічних симптомів холери проходить від 6 годин до 3 діб.

Встановлено, що проблема холери тільки на 10% - медична. Це виявлення хворих і засобів передачі збудників інфекції, госпіталізація і лікування хворих, ізоляція чи обстеження людей, що спілкуються із хворими, дезінфекційні заходи.

В разі виявлення збудника холери, необхідно вживати питну воду гарантованої якості, безпечні в епідемічному розумінні харчові продукти тощо.

50% захворювань виникає з вини самих людей через порушення елементарних правил гігієни: люди забувають мити руки, вживають немиті овочі та фрукти, купаються і ловлять рибу в заборонених місцях, купують прод ... Читати далі »
Переглядів: 351 | Додав: epidvid | Дата: 01.06.2011 | Коментарі (0)

Туберкульоз: епідемія триває!

Туберкульоз – одне з найпоширеніших та найзагрозливіших захворювань людини, тварин, птахів, риб, яке викликається бактерією туберкульозу (паличкою Коха). Туберкульоз веде себе агресивно, вражає всі вікові та соціальні групи населення в їх самий працездатний і репродуктивний вік, найбільш негативно діє на дітей і підлітків. Туберкульоз не має “адреси”, “посади”, не має “паспорта”, не розрізняє соціального статусу і однаково небезпечний для усіх. Туберкульозом захворіти може кожен!
В Україні в 1995 р. зареєстрована епідемія туберкульозу, яка і донині невпинно прогресує. За роки епідемії показник захворюваності на туберкульоз збільшився в 1,7 рази, смертності – в 1,5 рази. Кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4 % населення України. Україна по рівню смертності від туберкульозу займає перше місце в Європі.
Збудник туберкульозу
Туберкульозна бактерія людського, бичачого та пташиного видів – паличка Коха (тонка паличка ширино ... Читати далі »

Переглядів: 13782 | Додав: epidvid | Дата: 24.03.2011 | Коментарі (4)

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (24 березня)

На виконання "Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз” в Держсанепідслужбі Бобровицького району діє система оперативного контролю за епідситуацією, проведенням протитуберкульозних заходів, а саме щомісячно проводиться аналіз показників виконання цільової програми, моніторинг за станом вакцинації кожної новонародженої дитини, флюорографією дорослого населення, туберкулінодіагностикою дітей віком 1-17 років. Але незважаючи на проведення комплексу профілактичних заходів захворюваність має характер епідемії.
Підтвердженням цього є сумна статистика: в Бобровицькому районі за минулий рік на активний туберкульоз захворіло 23 осіб, померло від туберкульозу 2 осіб. Особливо неблагополучна ситуація склалась в м. Бобровиця,
За 2 місяці 2015 року захворіло на туберкульоз легень 2 осіб, померла від туберкульозу 1 особа.
До цього часу одним з основних методі ... Читати далі »
Переглядів: 1537 | Додав: epidvid | Дата: 12.03.2011 | Коментарі (0)

« 1 2
Хостинг від uCoz
Vladimir Bida bobrovica.at.ua © 2019