Санітарно епідеміологічна служба Бобровицького району
ses-bobrovica.at.uaМеню сайту

Форма входу

Точний час

Погода
Погода в Бобровиці

Наші координати

Адреса: 17400 Чернігівська обл. м.Бобровиця

вул. О.Бичка 1

Телефон: (04632) 2-32-46, 2-32-30

Факс: (04632) 2-32-46, 2-50-20

Зв'язок через сайт: Написати


Пошук

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

НЕофіційна сторінка м.Бобровиця


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Лабораторні дослідження 

На виконання Плану моніторингових відвідувань на 2018р. затвердженого головою Чернігіавської ОДА Бобровицьким РЛВ було проведено моніторингові візити таборів з денним перебуванням дітей при Вороньківській ЗОШ І-ІІІст., Новобасанській ЗОШ І-ІІІст. №1 , Новобасанській ЗОШ І-ІІст. №2, Новобиківській ЗОШ І-ІІІст., Козацького НВК, Бобровицькій ЗОШ І-ІІІст. №1, Бобровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 та ДНЗ с. Мирне.

Фахівцями районного лабораторного відділення було відібрано харчові продукти та бактеріологічні показники, овочі на нітрати, взято змиви на бактерії групи кишкової палички.

  • результатів лабораторних досліджень харчові продукти та овочі на нітрати за дослідженими показниками відповідають санітарним нормам. По 3 змиви на харчоблоках таборів з денним перебуванням дітей при Вороньківській ЗОШ І-ІІІст., Новобасанській ЗОШ І-ІІІст. №1 та Козацького НВК було висіяно загальні коліформні бактерії. Вищезазначене звідчить про недостатнє дотримання дезінфекційного режиму в даних закладах та необхідності його посилення.

Бобровицьким РЛВ у червні 2018р. - досліджено 59 проб. По санітарно-хімічним показникам – 27 проб в тому числі: харчових продуктів – 18 проб, без відхилень; води централізованого водопостачання – 7 проб, без відхилень, грунту– 2 проби, негативні. По санітарно-бактеріологічним показникам – 32 проби в тому числі: харчових продуктів – 24 проби, негативні; води питної централізованого водопостачання – 5 проб, негативні, грунту– 3 проби, негативні.

На виконання Плану моніторингових відвідувань на 2018р. затвердженого головою Чернігіавської ОДА Бобровицьким РЛВ проведено моніторингові візити Вороньківської ЗОШ І-ІІІст., Новобиківської ЗОШ І-ІІІст., Петрівської ЗОШ І-ІІІст та Козацького НВК .

Фахівцями районного лабораторного відділення було відібрано харчові продукти на термічну обробку та бактеріологічні показники, овочі на нітрати. Проведено інструментальні виміри параметрів мікроклімату та освітлення, взято змиви на бактерії групи кишкової палички.

 Згідно результатів лабораторних досліджень харчові продукти за дослідженими показниками відповідають санітарним нормам . Рівні освітлення та параметри мікроклімату відповідають нормативним значенням. По 2 змиви на харчоблоках Вороньківської ЗОШ І-ІІІст., Петрівської ЗОШ І-ІІІст та Козацького НВК було висіяно загальні коліформні бактерії. Вищезазначене звідчить про недостатнє дотримання дезінфекційного режиму в даних закладах та необхідності його посилення.

Бобровицьким РЛВ у травні 2018р. - досліджено 98 проб. По санітарно-хімічним показникам – 45 проб в тому числі: харчових продуктів – 19 проб, без відхилень; води централізованого водопостачання – 25 проб, без відхилень, води питної децентралізованого водопостачання – 1 проба, негативна. По санітарно-бактеріологічним показникам – 53 проби в тому числі: харчових продуктів – 24 проби, негативні; води питної централізованого водопостачання – 28 проб, негативні, води питної децентралізованого водопостачання – 1 проба, негативна.

 

На виконання Плану моніторингових відвідувань на 2018р. затвердженого головою Чернігіавської ОДА Бобровицьким РЛВ проведено моніторингові відвідування 2 ДНЗ (« Веселка » м. Бобровиця та « Сонечко» м. Бобровиця ). Було відібрано харчові продукти на санітарно – хімічні та бактеріологічні показники, змиви, проведено вимірювання параметрів мікроклімату та освітлення. Згідно результатів досліджень відхилень від санітарних норм не виявлено.

Бобровицьким РЛВ у квітні 2018р. - досліджено 59 проб. По санітарно-хімічним показникам – 18 проб в тому числі: харчових продуктів – 11 проб, без відхилень; води централізованого водопостачання – 7 проб, без відхилень. По санітарно-бактеріологічним показникам – 41 проба в тому числі: харчових продуктів – 25 проб, негативні; води питної централізованого водопостачання – 12 проб, негативні, води питної децентралізованого водопостачання – 1 проба, негативна, грунту- 4 проби, негативні.


 

  • виконання Плану моніторингових відвідувань на 2017р. погодженого головою Чернігіавської ОДА Бобровицьким РЛВ у листопаді 2017р. проведено моніторингові відвідування 4 загальноосвітніх навчальних закладів (Озерянська ЗОШ І-ІІІст., Бригінцівська ЗОШ І-ІІст., Ярославська ЗОШ І-ІІІст., Браницька ЗОШ І-ІІІст ). Було відібрано воду на санітарно – хімічні та бактеріологічні показники, харчові продукти на санітарно – хімічні та бактеріологічні показники, змиви, проведено вимірювання параметрів мікроклімату та освітлення. По 1 змиву на харчоблоках Озерянської ЗОШ І-ІІІст. та Бригінцівської ЗОШ І-ІІст було висіяно загальні коліформні бактерії. Вищезазначене звідчить про недостатнє дотримання дезінфекційного режиму в даному закладі та необхідності його посилення. Згідно результатів інших досліджень відхилень від санітарних норм не виявлено.

Бобровицьким РЛВ у листопаді 2017р. - досліджено 67 проб. По санітарно-хімічним показникам – 32 проби в тому числі: харчових продуктів – 19 проб, без відхилень; води централізованого водопостачання – 13 проб, без відхилень. По санітарно-бактеріологічним показникам – 35 проб в тому числі: харчових продуктів – 23 проби, негативні; води питної централізованого водопостачання – 12 проб, негативні.

На санітарно - хімічні та санітарно - мікробіологічні показники досліджено 3 проби води, без відхилень
 

Хостинг від uCoz
Vladimir Bida bobrovica.at.ua © 2018